Wynajem sprzętu drogowego

Oferujemy Państwu również usługę wynajmu sprzętu budowlanego.

Posiadanie własnego sprzętu wiąże się z dużymi kosztami. Należy wziąć pod uwagę jak wiele energii i środków pochłania nie tylko zakup. Także konserwacja i przechowywanie tego rodzaju urządzeń jest nieekonomiczne na mniejszą skalę. Wynajmując sprzęt drogowy, nie trzeba się martwić o dodatkowe koszty. Nie dotyczy nas też kryzys w przypadku awarii. Posiadanie własnego sprzętu, zwłaszcza rzadko używanego, jest zwykle nieopłacalne. Wynajmując potrzebną spycharkę, nie zamrozisz środków w automacie. Możesz użyć ich do innych celów, takich jak zakup i transport materiałów. Przed wypożyczeniem sprzętu każdą dopuszczoną do użytku maszynę poddaje się fachowemu przeglądowi. Odbywa się on zgodnie z instrukcjami producenta. Dzięki temu spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Sprzęty niesprawne nie są udostępniane klientom do użytku. W przypadku awarii w czasie eksploatacji gwarantujemy natychmiastową naprawę lub wymianę nowego sprzętu. Dzięki temu możesz bezproblemowo kontynuować pracę, minimalizując opóźnienia i związane z tym koszty. Współpraca z nami pozwoli na łatwe prowadzenie robót ziemnych.

Wynajem spycharek

Jeżeli chodzi o wynajem sprzętu drogowego, spycharki cieszą się największą popularnością. To maszyny przeznaczone do wykonywania prac ziemnych w:

  • budownictwie ogólnym,
  • budownictwie przemysłowym,
  • górnictwie,
  • energetyce,
  • leśnictwie.

Wynajem spycharek bardzo dobrze się sprawdza, gdyż tego rodzaju urządzenia najczęściej przydatne są w ramach robót ziemnych, czyli początkowych pracach budowlanych. W dalszych, zajmujących więcej działaniach nie mają aż tak dużego znaczenia, dlatego, zamiast kupować sprzęt, lepiej zdecydować się na wynajem spycharek, dzięki którym uda się przemieścić utrudniające pracę zwały piaski i żwiru. Tego rodzaju maszyny przydatne są także do zagęszczania i wyrównywania powierzchni gruntu.

Wynajem sprzętu drogowego to idealne rozwiązanie w celu ograniczenia kosztów eksploatacji maszyn, z których nie korzysta się zbyt często. Szczególnie pod tym względem warto zwrócić uwagę właśnie na wynajem spycharek, których nie korzysta się w innych pracach niż ziemnych. W ten sposób można zaopatrzyć się w sprzęt jedynie na okres, w którym będzie potrzebny do wykonania odpowiednich robót.

Zachęcamy do kontaktu w celu wynajmu spycharek, a także innych sprzętów drogowych. Podczas rozmowy dowiesz się o dostępnych maszynach oraz ich specyfikacji, dzięki czemu będziesz w stanie zdecydować, czego dokładnie potrzebujesz. Gwarantujemy wysokiej jakości sprzęt, a także usługę transportu do miejsca prowadzonych prac budowlanych.

Wynajem koparek - long - długie ramię