Transport nienormatywny

Do transportu nienormatywnego używamy nowoczesnego sprzętu, który zapewnia bezpieczny i szybki transport towarów. Dysponujemy również zespołem wykwalifikowanych kierowców i spedytorów. Dzięki temu każdy klient może mieć pewność najwyższej jakości usługi, która zostanie wykonana w profesjonalny sposób.

Tego rodzaju transport wymaga odpowiedniego podejścia, planowania i bogatego doświadczenia. Nasi eksperci logistyczni posiadają wysokie kompetencji poświadczone odpowiednimi dyplomami i certyfikatami. Szczegółowo zaplanują każde zamówienie. Pomogą też w skompletowaniu dokumentów przewozowych na każdym etapie podróży. Przez lata aktywności zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń i umiejętności w zakresie wymiarów transportowych. Dokładamy wszelkich starań, aby pojazdy transportowe, które organizujemy, działały szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Transport ponadnormatywny, obsługa ładunków gabarytowych

Do każdego zlecenia w kontekście transportu ponadnormatywnego podchodzimy indywidualnie. Rodzaj ładunku, jego wielkość, masę oraz inne aspekty specyfikacji bierzemy pod uwagę już na etapie planowania i organizacji obsługi ładunków gabarytowych. Dobieramy odpowiedni rodzaj pojazdu i dostosowujemy go do danego przypadku. Transport ponadnormatywny może wiązać się z dużym skomplikowaniem zlecenia, jednak wykorzystując poprzednie doświadczenia oraz zdobyte wiedze i kompetencje, jesteśmy w stanie z nim poradzić bez żadnego problemu.

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia do pilotażu transportu nienormatywnego niezależnie od rodzaju ładunku. W przypadku pojazdów nienormatywnych stosujemy przepisy rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 23 maja 2012 roku w sprawie pilotowania pojazdów nienormatywnych. Dzięki temu każdy klient może mieć pewność dopełnienia wszelkich formalności związanych z transportem nienormatywnym.

Klientom indywidualnym i firmom zapewniamy kompleksową obsługę ładunków gabarytowych. Świadczone przez nas usługi obejmują między innymi transport ciągników, konstrukcji metalowych i linii produkcyjnych. Dotyczą też maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i przemysłowych itp. Specjalizujemy się w usługach transportu nienormatywnego. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wykonania usługi.

Transport skrzyń oraz ładunków ciężkich
Transport materiałów sypkich