Transport niskopodwoziowy

Transport niskopodwoziowy to wymagająca usługa transportowa. Umożliwia transport dużych ładunków takich jak koparki, betoniarki czy maszyny rolnicze. Z tej usługi najczęściej korzystają właściciele firm z branży ciężkiej, budowlanej czy metalurgicznej.

Specjalistyczny transport niskopodwoziowy to bardzo ważna gałąź transportu. Służy do przewozu różnego rodzaju towarów w transporcie drogowym. Logistyka związana z przewozem towarów wykraczających poza standard transportowy wymaga działań w wielu obszarach. Taki transport uzależniony jest od wielu uwarunkowań prawnych. Dlatego poradzą sobie z nim tylko profesjonalne firmy.

Niestandardowy transport wymaga odpowiednich zezwoleń i odpowiednio przeszkolonego personelu. W ramach naszej usługi gwarantujemy wsparcie na każdym etapie transportu niskopodwoziowego. Także w kontekście wszelkich formalności, które poprzedzają właściwy przewóz towarów czy maszyn. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości transport, który przebiegnie szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Naczepa używana w transporcie niskopodwoziowym może mieć wiele wariantów. Zwykle służy do transportu towarów wielkogabarytowych, których nie można przewozić standardowymi przyczepami. Dzięki profesjonalnym naczepom jesteśmy w stanie przewozić towary do długości 3,66 m i ciężaru 36 ton.

Świadczymy profesjonalne usługi transportu międzynarodowego i krajowego towarów standardowych i niestandardowych. Zajmujemy się transportem niskopodłogowym obejmującym naczepy typu tiefbettt do różnego sprzętu i ciężkiego sprzętu. W tym rolnictwo, budownictwo, przemysł, maszyny do obróbki drewna i leśnictwa.

Transport niskopodwoziowy