Sprzedaż maszyn budowlanych

Firma prowadzi sprzedaż używanego sprzętu budowlanego renomowanych i od lat sprawdzonych na rynku marek. Sprzęt wiodących producentów takich jak: Komatsu, Caterpillar, Liebherr, Hitachi, Bomag, Amman i wiele innych. Każdą maszynę dokładnie sprawdzamy i dokonujemy wnikliwego przeglądu technicznego. Gwarantujemy wysoką jakość w przystępnej cenie.

Sprzęt budowlany - doradztwo i wsparcie techniczne

Swoim klientom oprócz szerokiej oferty, zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne. Sprzęt budowlany, który oferujemy na sprzedaż charakteryzuje się najwyższą jakością użytkową. Przed etapem sprzedaży, sprzęt jest dokładnie sprawdzony, tak aby wyeliminować ewentualne usterki. Jesteśmy firmą profesjonalistów, którzy od lat nie tylko pracują ze sprzętem budowlanym, ale przede wszystkim są jego pasjonatami. Sprzęt budowlany nie ma przed nami tajemnic. Serwisujemy i regularnie dokonujemy wszelkich prac konserwatorskich, tak aby oferowany przez nas sprzęt charakteryzował się najwyższą jakością.

Sprzęt budowlany jest w pełni sprawny, jakością i właściwościami nie odbiega od nowych modeli. Sprzedaż maszyn budowlanych łączymy z ich transportem do klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie nienormatywnym na długich trasach. Ponadto wyjaśniamy wszelkie kwestie związane z użytkowaniem danej maszyny, jej specyfikacją, koniecznymi przeglądami technicznymi, pracami konserwatorskimi, uprawnieniami potrzebnymi do jej obsługi, znamy pozytywy każdej maszyny jak i ich specjalne potrzeby, które czasem mogą zaskoczyć użytkownika.

Zapewniamy swoim klientom fachową pomoc w wyborze, rozwiewamy wątpliwości i odpowiadamy na każde nurtujące naszych klientów pytania. Zapraszamy do kontaktu, z pewnością nasz personel przygotuje ofertę odpowiadającą Państwa oczekiwaniom. Jeżeli szukają Państwo sprzętu, ze specjalną specyfikacją, nasi doradcy z pewnością znajdą go specjalnie dla Państwa.

Sprzedaż kruszywa drogowego

Stosowanie nawierzchni drogowych jest ogólnie uważane za przyjazne dla środowiska, ponieważ asfalt jest substancją naturalną. Korzystanie z nich zmniejsza również presję na zapasy kruszywa wydobywanego. Niestety, dni, w których można było uzyskać bezpłatne czyszczenie dróg, minęły, ponieważ presja recesji na lokalne władze spowodowała, że wykonano bardzo niewiele prac związanych z odnawianiem nawierzchni i położono większy nacisk na recykling nawierzchni na nowy asfalt. Od wielu lat Koptech oferuje sprzedaż kruszywa drogowego, które jest wykorzystywane w szerokiej gamie projektów budowlanych w całej Polsce.

Nasze kruszywa są wykorzystywane do różnorodnych zastosowań, zarówno na naszych własnych projektach budowlanych, jak i przez innych wykonawców w całej branży. Dostarczyliśmy materiały spełniające różne specyfikacje opracowane przez właścicieli w całym kraju i zapewniamy zgodność poprzez nasz System Zarządzania Jakością.

Co robimy?

W naszym zakładzie produkujemy kruszywa pochodzące z najwyższej jakości surowców. Sprowadzamy również kruszywo pierwotne z wykopów i kamieniołomów w całym kraju. Naszymi klientami są wykonawcy robót budowlanych, brukarskich i ogrodniczych, a także lokalni deweloperzy i gminy. Nasze dostępne w sprzedaży materiały kruszywowe to:

  • Materiał z betonu
  • Kruszony asfalt
  • Wyczyszczony wapień
  • Skratki wapienne
  • Wytwarzany piasek
  • Szlifowany asfalt
  • Inne materiały na zamówienie
Jak to robimy?

Firma Koptech opracowała silny łańcuch dostaw naszych kruszyw, które produkujemy na miejscu lub kupujemy w różnych ilościach przez cały sezon budowlany, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.